Kontakta näringslivsavdelningen

Regelbundet kommer näringslivsavdelningen ut med nyhetsbrev. Vi producerar också näringslivsbilagan Norrköping Växer, fullspäckad med inspiration och goda exempel från Norrköpings näringsliv.


Vill du få nyhetsbrev, inbjudningar och annat från oss i din inkorg? Meddela oss din e-post genom att mejla naringsliv@norrkoping.se.

Kontakta oss

Näringslivsavdelningen

Pontus Lindblom

Näringslivsdirektör

011 15 12 74
0706 67 27 40
pontus.lindblom@norrkoping.se

Carina Hellberg

Näringslivsutvecklare, projekt och samordning

011 15 15 01
0767 72 84 03
carina.hellberg@norrkoping.se

Sofia Svensk

Näringslivsutvecklare, etablering

011 15 30 50
072 599 13 05
sofia.svensk@norrkoping.se

Magnus Jonsberg

Näringslivsutvecklare, etablering

011 15 37 39
076 128 11 92
magnus.jonsberg@norrkoping.se

Britt Forsberg

Näringslivsutvecklare

011 15 15 11
0730 20 22 84
britt.forsberg@norrkoping.se

Sandra Wall

Näringslivsutvecklare, projektledare musikhuvudstaden

011 15 16 27
0703 73 31 65
sandra.wall@norrkoping.se

Jessica Stille

Näringslivsstrateg

011 15 30 33

0725 98 66 20

jessica.stille@norrkoping.se

Irene Warmer

Citysamordnare

011 15 15 29
072 59 39 636
Irene.warmer@norrkoping.se

Caroline Johansson

Näringslivskommunikatör

011 15 10 28
076 128 11 29
caroline2.johansson@norrkoping.se

Carl Hamilton

Skärgårdsutvecklare

0123-19119
070-226 79 11

Kontakt

Relaterat Rubrik